fbpx

Follow us

Seko mums

29477903

info@teniss.lv

Rīgā, Cēsu ielā 31

 
Teniss / Stīgošana
Kā tas notiek?

Stīgošana notiek ar diviem moderniem un jauniem Babolat stīgojamo PERF un  STAR-5 aparātiem. Jūsu tenisa rakete tiks iestīgota 20 minūšu laikā. Piedāvājumā ir vairāk kā 15 stīgu veidu, kā arī neierobežota iespēja stīgas miksēt.

Mēs palīdzēsim!

Ja arī paši nezināt, kuru no stīgu modeļiem izvēlēties, atnākot uz veikalu un aprunājoties ar stīgotāju, atradīsim tieši Jums vispiemērotāko stīgojumu, atkarībā no Jūsu vēlmēm, spēles stila, raketes utt.

– Pēc stīgošanas, nomērīsim jūsu stīgas uz speciāla aparāta- RDC, un pēc tam jebkurā brīdī varēsiet pārbaudīt, kādu daļu no sprieguma stīgas ir zaudējušas, un precīzi zināsiet, kad ir laiks stīgas atkal pārstīgot.

– Uz raketes uzlīmēsim uzlīmīti, uz kuras būs uzrakstīts stīgošanas datums, stīgu nosaukums un spriegums, lai pēc kāda laika, kad atkal vajadzēs mainīt stīgas, jūs un mēs zinātu, kas bija iestīgots iepriekš, un ko gribētos pamainīt.

Par mums:

Babolat jau  vairākus gadus nodrošina rakešu stīgošanas servisu Deivisa Kausa un Fed Kausa dalībniekiem Latvijā. Nodrošinām stīgošanas servisu Latvijas vīriešu un sieviešu izlasēm, kā arī Vācijas, Ukrainas un citu valstu izlasēm. Esam stīgojuši visu pašmāju labāko spēlētāju raketes: Ernesta Gulbja, Anastasijas Sevastovas, Aljonas Ostapenko, Anda Juškas, Denisa Pavlova, Mārtiņa Podžus, Miķeļa Lībieša, Diānas Marcinkēvičas u.c. raketes. Babolat veikala stīgotāji ir apmācīti pie viena no pasaules labākajiem un pieredzējušākajiem stīgotājiem: Lucien Nogues no Francijas, kā arī pie “Roland Garros” galvenā stīgotāja Dieniel Taverna.  2019.gada augustā Babolat stīgotāji nodrošināja stīgošanas servisu WTA “Baltic Open” sacensībās, stīgojot raketes Latvijas labākajām tenisistēm, un tādām spēlētājām kā Garcia, Potapova, Pliskova un citas.

 

Stīgošanas serviss atrodas: 1. Rīgā, Cēsu ielā 31, “Barons Kvartālā”; 2. Liepājā: Liedaga iela 7, LOC tenisa halle; 3. Jūrmalā, Lielupes tenisa centrā, Oskara Kalpaka prospekts 16. Apskatīt kartē

TENISA RAKEŠU STĪGOŠANA

Nosaukums Cena
(stīgas + darbs)
Apraksts
VS Touch € 69.00 Dabīgā stīga. Vislabāk notur spriegumu, kā arī dod vislielāko spēku un komfortu. Biezums: 1,25mm; 1,30mm.
Tonic+ €49.00 Dabīgā stīga. Vislabāk notur spriegumu, kā arī dod vislielāko spēku un komfortu. Biezums: 1,35mm.
Xalt € 29.00 Multifilament, jeb mīksto stīgu hibrīds, kura apvieno visnozīmīgākās īpašības vienā stīgā.
Xcel € 25.00 Augstākās klases sintētiskā stīga. Mīksta stīga, kas dod papildus komfortu. Piemērota iesācējiem un jauniešiem, kā arī vidēja līmeņa spēlētājiem miksējot ar kādu no cietajām stīgām. Biezums: 1,25mm vai 1,30mm.
Rpm Blast Rough € 25.00 Profesionālā Babolat stīga. Cietā stīga, kas uzlabo kontoli un īpaši uzlabo griezienu. Piemērota profesionāļiem un prasmīgiem amatieriem. Biezums: 1,25mm un 1,30mm
RPM Power € 23.00 Cietā stīga ar lielāku jaudu un komfortu. Mīkstāka un elastīgāka par citām cietajām stīgām. Piemērota profesionāļiem un prasmīgiem amatieriem, kā arī vidēja līmeņa spēlētājiem, miksējot ar kādu no mīkstajām stīgām. Biezums: 1,25mm un 1,30mm.
RPM Soft € 22.00 RPM Soft ir visizsturīgākā no mīkstajām stīgām, kas apvieno kontroli, izturību un griezienu vienā stīgā. RPM Soft tenisa stīgas ir iztrādātas, lai nodrošinātu komfortu trieciena laikā un vienlaikus nodrošinot par 38 % lielāku izturību kā citām mīkstajām stīgām.  Biezums: 1,25mm; 1,30mm.
RPM Blast € 24.00 Nadala stīga. Cieta un ļoti izturīga stīga, uzlabo sitiena precizitāti. Šī stīga nav apaļa, bet astoņstūraina, tāpēc ar šo stīgu var labāk uzgriezt bumbiņu. Piemērota profesionāļiem un prasmīgiem amatieriem, kā arī vidēja līmeņa spēlētājiem, miksējot ar kādu no mīkstajām stīgām. Biezums: 1,20mm, 1,25mm vai 1,30mm.
RPM Team € 22.00 Mīkstākā un komfortablākā stīga no viendabīgo stīgu sērijas. Izturīga stīga,kas uzlabo sitiena precizitāti. Šī stīga nav apaļa, bet astoņstūraina, tāpēc ar šo stīgu var labāk uzgriezt bumbiņu. Piemērota  prasmīgiem amatieriem, jauniešiem, kā arī vidēja līmeņa spēlētājiem, miksējot ar kādu no mīkstajām stīgām. Biezums: 1,25mm vai 1,30mm.
Addiction € 20.00 Komforta stīga ar teicamu izturību. Ļoti elastīga stīga. Piemērota iesācējiem un jauniešiem, kā arī vidēja līmeņa spēlētājiem, miksējot ar kādu no cietajām stīgām. Biezums: 1,25mm un 130mm.
RPM Hurricane € 21.00 Populārākā Babolat stīga. Cietā stīga, kas uzlabo sitiena spēku un griezienu. Piemērota profesionāļiem un prasmīgiem amatieriem, kā arī vidēja līmeņa spēlētājiem, miksējot ar kādu no mikstajām stīgām. Biezums: 1,20mm, 1,25mm un 1,30mm.
SG Spiral Tek € 17.00 Komforta stīga ar izcilu izturību. Piemērota iesācējiem un jauniešiem, kā arī vidēja līmeņa spēlētājiem, miksējot ar kādu no cietajām stīgām. Biezums: 1,25mm, 1,30mm.
Pro Hurricane € 16.00 Ļoti izturīga stīga. Piemērota profesionāļiem. Biezums: 1,25mm vai 1,30mm.
Pro Xtreme € 15.00 Visizturīgākā tenisa stīga. Piemērota profesionāļiem ar ļoti spēcīgu sitienu. Biezums: 1,25 vai 1,30mm.
Synthetic Gut € 12.00 Komfortabla stīga , piemērota bērniem.
MSV FOCUS HEX €15.00 Papildus dod kontroli un griezienu, dēļ “rieviņām” uz stīgām. Populāra ATP un WTA profesionāļu vidū. Piemērota profesionāļiem un prasmīgiem amatieriem. Biezums: 1,23mm
MSV FOCUS HEX SOFT €15.00 Papildus dod kontroli un griezienu, dēļ “rieviņām” uz stīgām. Stīga būs jaudīgāka nekā MSV HOCUS HEX. Piemērota profesionāļiem un prasmīgiem amatieriem. Biezums: 1,25mm
Luxilon Alu Power Rough €27.00 Papildus dod kontroli un griezienu, dēļ “rieviņām” uz stīgām. Populāra ATP un WTA profesionāļu vidū. Piemērota profesionāļiem un prasmīgiem amatieriem. Biezums: 1,25mm
Luxilon 4G €29.00 Ļoti jaudīga cietā stīga. Populāra ATP un WTA profesionāļu vidū. Piemērota profesionāļiem un prasmīgiem amatieriem. Biezums: 1,25mm
Divu dažādu stīgu miksēšana (a+b)/2 Divu dažādu stīgu miksēšana. Profesionāļu izvēle  Nr.1- miksēt kādu no cietajām stīgām kopā ar dabīgo stīgu. Stīgu miksēšana ļoti izplatīta arī jauniešu un amatieru vidū. Apvieno 2 dažādu stīgu labākās īpašības.
Stīgošana ar jūsu stīgām € 9.00 Ar Jūsu izvēlētām stīgām.

BABOLAT TENISA VEIKALĀ PIEDĀVĀJAM STĪGOŠANU ARĪ SKVOŠA UN BADMINTONA RAKETĒM.

SKVOŠA STĪGOŠANA

Nosaukums Cena (stīgas + darbs) Apraksts
Tourna Xtreme Power € 17.00 1,27mm biezas. Ļoti izturīgas amerikāņu firmas Tourna stīgas. Dod papildus spēku.
Tourna Dura Power € 15.00 1,25mm biezas. Īpaši izturīgas stīgas
Pro Hurricane Tour € 21.00 1,20mm biezas. Stīgas, kas papildus dod gan spēku, gan griezienu.
Stīgošana ar Jūsu stīgām € 9.00 Ar Jūsu izvēlētām stīgām.

 

BADMINTONA STĪGOŠANA

Nosaukums Cena (stīgas + darbs) Apraksts
ifeel 66 € 17.00 Izgatavota no daudziem sīkiem pavedieniem, kas pārklāti ar izturīgu apvalku. Īpaši palielina sitiena jaudu un komfortu. Biezums: 0,66mm
ifeel 68 € 16.00 Izgatavota no daudziem sīkiem pavedieniem, kas pārklāti ar izturīgu apvalku. Ideāls balanss starp stīgas jaudu un izturību. Biezums: 0,68mm
ifeel 70  € 15.00 Izgatavota no daudziem sīkiem pavedieniem, kas pārklāti ar izturīgu apvalku. Izturīgākā no profesionālajām stīgām. Ieteicama jauniešiem un amatieriem. Biezums: 0,70mm
Stīgošana ar Jūsu stīgām € 9.00 Ar Jūsu izvēlētām stīgām.