Babolat_flag

Submit to Facebook Submit to Google Bookmarks draugiem.lv Submit to Twitter

ASV kompānija Unique Sports piedāvā ne tikai pasaulslavenos overgripus, bet arī citus tenisa piederumus. Piedāvājumā ir dažādi vibrastopi sākot ar visvienkāršākajiem apaļajiem, un beidzot ar gaismiņām, skaņas efektiem un dažādām figūriņām.

 

Bez Tourna Grip, piedāvājumā ir arī citi gripi un overgripi. Ievērības cienīgs ir overgrips, kurš nav jātin, bet gan jāuzmauc uz raketes roktura.  Šis ir otrs populārākais overgrips ASV aiz Tourna Grip. Unique Sports piedāvā arī speciālu pulverīti, ar kuru sasmērē rokas, lai tās neslīdētu.

Tenisa veikals Rīgā, Cēsu ielā 31, „Barons Kvartālā” piedāvā pilnu tenisa rakešu servisu, sākot ar visa veida inventāru, un beidzot ar rakešu stīgošanu un pārveidošanu, līdz ar to pieejama ir arī svina lenta, ar ko var izmainīt raketes svaru un balansu. Kā jau mēs visi zinām, tenisa raketes stīgas ar laiku zaudē savu sākotnējo spriegumu. Nebūtu pareizi gaidīt, kamēr stīgas saplīst, un tikai tad tās pārstīgot, jo savu spriegumu, un līdz ar to arī savu jaudu un precizitāti tās zaudē jau ātrāk. Tāpēc Unique Sports piedāvā ierīci, kas jebkurā laikā ļaus Jums noteikt stīgu spriegumu, un tā Jūs precīzi zināsiet, kad rakete būtu jāpārstīgo. Šī ierīce, protams, nav tik precīza, kā Babolat RDC, taču mājas apstākļos aptuveno stīgu spriegu ar to var;esiet noteikt pietiekami veiksmīgi. Regulāra un laicīga raketes pārstīgošana uzlabos Jūsu spēli acīmredzami.

Aptauja

Vai esat vēlējies iegādāties tenisa zeķes košās krāsās?
 

Pieteikties jaunumiem