Babolat_flag

Jaunie Babolat "Jet" apavi ir klāt

Submit to Facebook Submit to Google Bookmarks draugiem.lv Submit to Twitter

 

Tenisa speciālisti un celmlauži – firma “Babolat” – šobrīd velta visu uzmanību sporta veida modernizēšanai, ražojot inovatīvas preces, kas atbilstu mūsdienu spēlētāju vajadzībām. Mūsdienās sportistiem jābūt ātrākiem, nekā jebkad agrāk, un tieši tāpēc izšķiroša nozīme ir aprīkojuma vieglumam. Šī nepieciešamība iedvesmoja “Babolat” izveidot šobrīd modernāko apavu inovāciju – “Babolat JET”, īpaši vieglus tenisa apavus, kas radīti, lai palīdzētu tenisistiem kortā pārvietoties ātrāk un vieglāk.

 

        Tenisa apavu svara samazināšana vienmēr bijis liels izaicinājums. Spēlētājiem nepieciešams ne tikai ātrums, bet arī atbalsts. “Babolat” ar jaunajiem “JET” apaviem beidzot nodrošina abus, padarot tos par revolucionāru jauninājumu. “Babolat JET”: sniedz spēlētājiem to, kas nepieciešams, tieši tad, kad tas vajadzīgs.Pateicoties “Babolat” tehniskajām prasmēm un zināšanām par tenisa apaviem, “JET” nodrošina iespēju vienlaikus saņemt abus – ātrumu un atbalstu.

              Matryx® virsa

“Chamatex”, kas ir eksperts izcilu audumu ražošanā, izstrādājis patentēto “Matryx®” apavu virsu īpaši “Babolat” vajadzībām tenisa apavu ražošanā. Virsa, kas izstrādāta Francijā ar mērķi nodrošināt tenisa spēlētāju vajadzības, veidota no īpaši izturīga, dubulti austa “Kevlar®”  un poliamīdu šķiedru kopuma – spēcīga neelastīga materiāla, kas nodrošina pēdas atbalstu. Šī unikālā viendaļīgā apavu virsa veidota dažādā biezumā atkarībā no apava attiecīgās zonas vajadzībām, nodrošinot lielāku biezumu tur, kur tas visvairāk nepieciešams. Patiešām nebijusi inovācija!

Mūsdienīgie, gaumīgie un vienreizējie “Babolat JET” apavi uzskatāmi parāda zonas, kur audums padarīts biezāks, ļaujot spēlētājam izprast savus apavus, tai pat laikā radot pievilcīgu dizainu, kas piesaistīs spēles skatītāju uzmanību.

Michelin apavu zole

Ekskluzīva “S” veida zole, kas radīta sadarbībā ar “Michelin”, nodrošina iespēju ātri mainīt kustības virzienu, tai pat laikā veicinot to ar vilkmes sajūtu un nodrošinot zoles izturību.

 

Pieejamie modeļi: 

“Babolat JET All Court Men” (vīriešu apavi visiem segumiem)

ac-grey-red

ac-white-blue

 

  

“Babolat JET Clay Men” (vīriešu apavi māla segumiem)

 clay-grey-yellow

 

 

  “Babolat JET All Court Women” (sieviešu apavi visiem segumiem)

ac-grey-pink

 

 

Apavi pieejami Babolat tenisa veikalā- Barons kvartālā, Cēsu ielā 31!

Darba laiks:
Darba dienās: 10:00-19:00
Sestdienās: 10:00-16:00
Svētdienās: slēgts

Nāc un izmanto iespēju!

 

 

 

 

 

Aptauja

Vai esat vēlējies iegādāties tenisa zeķes košās krāsās?
 

Pieteikties jaunumiem