Babolat_flag

Pure Aero 2016

Submit to Facebook Submit to Google Bookmarks draugiem.lv Submit to Twitter

Ir pagājuši vairāk kā desmit gadi kopš Babolat nāca klajā ar pirmo Aero Pro tenisa raketi. Tā nekavējotieskļuva par vienu no pasaules pārdotākajām tenisa raketēm. Pateicoties tās labajām tehniskajām īpašībām un izcilajiem sasniegumiem, šī tenisa rakete ir saņēmusi lieliskas atsauksmes no vairākiem pasaulē atzītiem tenisistiem. Līdz ar to nav nekāds brīnums, ka šo Babolat raketi reklamē un atzīst Žo Vilfrīds Tsonga un Rafaels Nadals, kurš ieguvis vairāk kā 60 titulus un ir pasaulē viens no pazīstamākajiem tenisistiem. 

Tā kā šī modeļa pieprasījums ir palielinājies, Babolat ir sniegušies tālāk un Aero Pro tenisa raketi ir pacēluši jaunā līmenī. Jaunā 2016 Pure Aero rakete ir kas pavisam jauns un izcils. Kā Babolat ir  teikuši :”Jaunās paaudzes rakete, kas ļauj spēlētājiem maksimāli palielināt bumbiņas griezienu, nezaudējot sitiena spēku ,” kas tenisistiem ir ļoti svarīgi. 

  

Pure Aero katalogs

  

Jaunā Active Cortex tehnoloģija. Vēl vairāk samazina sliktās vibrācijas , ļaujot spēlētājam

izjust ik vienu sitienu un spēles momentu.

Jaunā Babolat AEROMODULAR tehnoloģija. Raketes rāmis ir veidots pilnīgi jaunā formā un izliekumā, lai tas neradītu nekādu vēja

pretestību sitiena brīdī, ļaujot vēl spēcīgāk sist visus sitienus un radot vēl lielāku un brīvāku manevrētspēju ar raketi.

FSI Spin Jaunā tehnoloģija. Plašākas atstarpes starp šķērseniskajām stīgām 5-12 vēl lielākam bumbas griezienam.

  Pure Aero katalogs

 

Pure Aero sērijas ģimene:

 

 

 Klientu atsauksmes par Jauno Pure Aero raketi:

Treneris: Alvis Tabors: Rakete ir ļoti stilīga ar tās krāsu un dizaina elementiem. Papildus tam, tā ir dinamiska ar labu kontroli sitiena brīdī un līdz ar to

var vēl daudz vieglāk uzgriezt bumbiņu.

Dainis: Šobrīd ir pagājušas divas nedēļas, kopš spēlēju ar šo raketi un jāsaka, ka tā ir lieliska! Tagad manas serves ir pat nedaudz ātrākas, salīdzinot
ar iepriekšējo raketi. Man šķiet, ka ar Pure Aero ir daudz vieglāk un patīkamām spēlēt. Tā ir lieliska it visā – servēs, griezienos, spēkā un manevrēšanā.

Ieva: Ieguvu šo raketi pirms divām dienām, šobrīd esmu uz laukuma pavadījusi aptuveni 5 stundas ar to un pagaidām rezultāts ir neticams.
Pamanāmākās atšķirības no AeroPro Drive – ir iespēja sist ar vēl lielāku griezienu un vieglāk atsist stipras serves.

Man ļoti patīk!

 

 

 

 Pure Aero katalogs

 

 

 

 

 

 

Aptauja

Vai esat vēlējies iegādāties tenisa zeķes košās krāsās?
 

Pieteikties jaunumiem