Babolat_flag

Jaunā Babolat WImbledon 2015 kolekcija ir klāt!

Submit to Facebook Submit to Google Bookmarks draugiem.lv Submit to Twitter

   Wimbledon ir viens no četriem gada galvenajiem (Grand Slam) turnīriem. Galvenā šī turnīra atšķirība no citiem Grand Slam ir tā, ka tas tiek aizvadīts uz zāles seguma laukumiem. Kopumā, šim turnīram ir ļoti sena vēsture, kā arī ilgi koptas tradīcijas. Kā piemēram - sieviešu spēlētājas tiek uzrunātas kā "dāmas", bet vīriešu splētējāji kā "kungi". Šim turnīram ir arī ļoti strikti noteikumi spēlētāju apģērbu ziņā - tiek pieļauti tikai balti vai ļoti gaišas krāsas apģērbi, bez lieliem un pamanāmiem uzrakstiem vai sponsoru logo. Arī laukumu kompleksā "The All England Club" var just Britu karalisko gaisotni - centrālajā laukumā ir īpaša karaliskā loža, kurā nereti fināla maču vēro Britu monarhi vai to radinieki, kā arī citas ietekmīgas un pazīstamas personības.

  Tieši tādēļ Babolat piedāvā kolekciju ar īpaši veidotu šī turnīra dizainu un simboliku, kuru var apskatīt šeit!

Racket_Holder_X15.jpg

Pieejamas dažāda lieluma un stila tenisa somas ar speciālu nodalījumu raketēm no follija, kas pasargās tās no sakaršanas vasarā un atdzišanas ziemā.

Backpack_Team_Wimbledon.jpg  

Bērniem un vīriešiem vairāk piemērotas somas, kuras ļoti ērti iespējams nēsāt kā mugursomas

 

  Tote_Wimble.jpg Sievietēm pieejams īpašs modeļa soma ar vietu raketei, kas veidota kā pleca soma.
Pieejamas arī īpaši veidoti tenisa rakešu modeļi - Pure Drive Team WImbledon, Pure Drive Team Wimbledon Junior 26, kā arī attēlā redzamais Pure Strike 16/19 Wimbledon.   Pure_Strike_Wimbledon.jpg

Aptauja

Vai esat vēlējies iegādāties tenisa zeķes košās krāsās?
 

Pieteikties jaunumiem