Babolat_flag

Pure Drive 2015

Submit to Facebook Submit to Google Bookmarks draugiem.lv Submit to Twitter

Pure Drive 2015

2013. gadā Babolat sāka jaunās, ar čipu aprīkotās, Play raketes izmēģināšanu, un šajos izmēģinājumos atklājās, ka savus spēcīgākos sitienus un serves lielākā daļa spēlētāju izpilda nedaudz virs raketes centra. Šie izmēģinājumi ļāva Babolat jau 2015. gadā nākt klajā ar modeli, kurā stīgas virs raketes centra ir novietotas ciešāk viena pie otras, tā spēcīgākie spēlētāja sitieni iegūst ievērojami lielāku precizitāti. Ar jaunajām Pure Drive raketēm spēlē gan ATP un WTA profesionāļi, kā Fabio Fognini, Julien Bennetu, Agnieszka Radwanska, Sara Errani, gan arī mūsu pašu labākie treneri un jaunieši, kā Pauls Feldmanis, Krišjānis Stabiņš, Agnese Krūmiņliepa, Edvards Teodors Liepiņš, Andris Gudiņš u.c.

 FSI

Jaunā FSI tehnoloģija ir iestrādāta svarīgākajās rāmja vietās, kur stīgas saskaras ar pašu raketes rāmi. Šī tehnoloģija padara sitienus vēl patīkamākus un komfortablākus, kā arī saudzē spēlētāja elkoņus, plecus un locītavas no traumām.

Modeļi

Šogad Babolat ir vēl vairāk paplašinājuši Pure Drive sērijas modeļi klāstu, lai vēl precīzāk varētu pielāgoties katra spēlētāja vajadzībām. Šobrīd piedāvājumā ir 270g, 285g, 300g un 315g sportiskā galvas izmēra raketes un 265g un 280g raketes ar palielinātām galvām, kā arī 21., 23., 25. un 26. izmēra jauniešu grafta raketes.

Dim lights Embed Embed this video on your site  

 

 

 

Aptauja

Vai esat vēlējies iegādāties tenisa zeķes košās krāsās?
 

Pieteikties jaunumiem