Babolat_flag

Uzzini savu serves ātrumu ar Babolat Play raketēm!

Submit to Facebook Submit to Google Bookmarks draugiem.lv Submit to Twitter

Babolat Play

Babolat Play ir unikāls jaunums tenisa pasaulē. Pēc 10 gadu pētījumiem un testiem ir tapusi rakete, kas izmainīs tenisa inventāra nozari uz visiem laikiem. Jaunā rakete ļaus jebkuram spēlētājam izdzīvot pavisam jaunu pieredzi uz tenisa korta, sekojot līdzi savam progresam, salīdzināt savas prasmes ar citiem un izbaudīt tenisa spēli jaunā līmenī.

Jaunums

Tagad ar Babolat Play raketēm iespējams arī nomērīt un uzzināt savu serves ātrumu, kas ir pati gaidītākā lieta no Babolat tenisa spēlētājiem. Līdz šim serves ātruma mērīšana bija sarežģīts process, bet tagad tas viss tavā raketē, ko pēc tam vari apskatīt savā telefonāplanšetē vai datorā

 

 

Analizē savu spēli

 

Uzzini par savu spēli to, ko līdz šim pat nenojauti! Cik spēcīgs ir Tavs sitiens? Cik % sitienu trāpi pa raketes vidu? Vai pietiekami uzgriez savu otro servi? Uz šiem un vēl daudziem citiem jautājumiem par savu spēli varēsi rast precīzas atbildes, izmantojot Babolat Play raketi. Savu raketi vari savienot ar telefonu vai planšti caur bluetooth vai ar datoru, izmantojot USB vadu.

 

Seko savam progresam

Babolat Play aplikācijā tiks saglabāti visi iepriekšējie treniņu un sacensību dati. Šajā aplikācija var gan redzēt katra konkrētā treniņa vai spēles datus, gan arī redzēt jebkura rādītāja izmaiņas ilgākā laika periodā, piemēram, kā pēdējā mēneša laikā mainījusies serves precizitāte vai kā uzlabojies forehand spēks gada laikā. 

 

 

Uzlabo savas prsmes

Babolat Play aplikācijā būs ērti redzams, kura veida sitienus Tu visbiežāk izmanto savā spēlē, un kuriem būtu jāpievērš papildus uzmanība. Izpildot konkrētu sitienu skaitu, Tu tiksi pārcelts uz augstāku līmeni.

 

Pārbaudi savu "pulsu"

"Pulss" ir Babolat Play aplikācijas rādītājs, kas apvieno visus Tavus iepriekšējos rezultātus un vizuāli attēlo Tavu šī brīža spēles līmeni. Jo spēcīgāk un precīzāk sitīsi un biežāk un stabilāk spēlēsi, jo augstāks būs Tavs pulss. Tas ne tikai parāda Tavu vidējo rezultātu, bet arī motivē spēlēt biežāk.

Salīdzini rezultātus ar citiem

Tev būs iespēja salīdzināt savu "pulsu" un daudzus citus rādītājus gan ar saviem draugiem, gan ar ATP un WTA zvaigžnu sniegumu. Palielies draugiem ar savu jauno serves stirpuma rekordu, publicējot savu rezultātu facebook!

Rakešu modeļi

Ļoti svarīgs pluss Babolat Play tehnoloģijai ir tas, ka tā nekādā veidā neietekmē pašu raketi un spēlēšanu ar to. Rakete nav ne smagāka ne arī kādā citā veidā atšķiras no standarta Babolat rakešu modeļiem. To var pārstīgot un mainīt tai gripus un overgripus tieši tā pat kā jebkurai standarta raketei. Šobrīd pieejami 2 dažādi modeļi- Pure Drive un Pure Aero, un tagad ir pieejams arī vieglāks modelis sievietēm un jauniešiem- Pure Drive Lite.

 babolat-pure-aero-play-connected-racket-n2  babolat-play-pure-drive-2015-3100-p
Pure Aero Play Pure Drive Play                                   
Svars: 300g Svars: 300g
Galvas izmērs: 100 kv.collas Galvas izmērs: 100kv.collas
Balanss: 320mm  Balanss: 320mm 
Cietība: 72ra Cietība: 72ra
Garums: 685mm Garums: 685mm
Materiāls: grafīts/volframs Materiāls: grafīts/volframs                    
Cena: 349EUR Cena: 349EUR

Raketes ir oficiāli apstiprinātas ITF un tās ir atļauts izmantot jebkurā starptautiskajā turnīrā. Šobrīd ar jaunajām Play sērijas raketēm jau spēlē Rafaels Nadals, Karolīna Vozņacki un vairāki citi TOP100 spēlētāji.

Bezmaksas Babolat Play aplikācija:

 

Aptauja

Vai esat vēlējies iegādāties tenisa zeķes košās krāsās?
 

Pieteikties jaunumiem