Babolat_flag

Babolat spēlētāji ar panākumiem startējuši Latvijas čempionātā

Submit to Facebook Submit to Google Bookmarks draugiem.lv Submit to Twitter

Par U-16 grupas čempioni kļuva Rebeka Mertena (Pure Strike 100). Viņai arī 1. vieta jauktajās dubultspēlēs pārī ar Robertu Grīnvaldu. Ar vienu zaudējumu un 5. vietu sacensības noslēdza vēl viena liepājniece Marta Pagraba (Pure Drive Lite). Toties Marta lieliski aizvadīja dubultspēļu turnīru- jauktajās dubultspēlēs kopā ar Tomu Roli (Aeropro Drive) otrā vieta, bet meiteņu dubukltspēlēs čempiones tituls pārī ar Elīnu Zīverti.

Labākie rezultāti mūsējiem zēnu U-16 grupā. No 2. līdz 4. vietai 3 mūsējie- otrais Teodors Pukše (Pure Strike 100), trešasi Mārtiņš Rocēns (Pure Storm Team), bet uzreiz aiz goda pjedestāla Toms Rolis (Aeropro Drive). Mārtiņam Rocēnam arī pirmā vieta zēnu dubultspēlēs, finālā pārspējot vēl divus Babolat spēlētājus- Tomu Roli (Aeropro Drive) un Renāru Grodski (Pure Strike 100). Vēl U-16 grupā jāpiemin Justs Jakovļevs (Aeropro Drive), kas ieguva 3. vietu jauktajās dubultspēlēs.

U-12 grupā vienspēlēs labākais sniegums Liepājas TSS pārstāvei Elzai Tomasei (Pure Strike 100). Viņa izcīnīja 3. vietu. Vēl labāk Elzai veicās dubultspēlēs- tur izcīnīta 1. vieta. Zēnu grupā labākais sniegums Edvardam Teodoram Liepiņam (Aeropro Lite), kurš ceturtdaļfinālā zaudēja nākamajam čempionam Kārlim Ozoliņam, un ieguva augsto 5. vietu. Taču Liepiņš pārī ar Nikolaju Galkinu revanšējās Kārlim Ozoliņam dubultspēlēs un izcīnīja pirmo vietu.

Apsveicam visus uzvarētājus. Dažas bildes no čempionāta apskatāmas mūsu facebook lapā.