Babolat_flag

Babolat komandas jaunieši ar panākumiem startējuši Latvijas čempionātā

Submit to Facebook Submit to Google Bookmarks draugiem.lv Submit to Twitter

U-14 meiteņu grupā fantastisku nedēļu aizvadīja Latvijas labākā 12 gadīgā tenisiste Darja Semeņistaja (Aeropro Lite), kas ļoti pārliecinoši uzvarēja visās spēlēs un trimfēja pie 2 gadus vecākām meitenēm! Arī U-14 zēnu grupā pie zelta godalgas tika mūsu pāstāvis- Teodors Pukše (Pure Strike 100). Arī Teodors visa turnīra laikā netika pārspēts nevienā setā. Bet 3. vietu izcīnīja turnīrā ar 1. numuru izliktais Mārtiņš Rocēns (Pure Storm Team).

U-18 grupā patīkamu pārsteigumu sagādāja Marta Pagraba (Pure Storm Team) no Liepājas, kas pie 2 gadus vecākām meitenēm spēja aizcīnīties līdz pusfinālam, un beigās ieņēma 4. vietu. U-18 zēnu grupā 2. vietu ieņēma Andris Gudiņš (Pure Drive RG), kas arī šo augsto panākumu spēja izcīnīt pie 2 gadus vecākiem spēlētājiem.

Paldies mūsu spēlētājiem par cīņu un pašatdevi visas nedēļas garumā. Mēs novērtējam jūsu sasniegumus!

Daļai no šiem spēlētājiem būs vēl iespēja pierādīt sevi un izcīnīt vēl augstākas vietas martā, kad norisināsies ziemas čempionāts U-12 un U- 16 grupās.