Babolat_flag

Iepazīsties- jaunā Babolat Pure Strike sērija

Submit to Facebook Submit to Google Bookmarks draugiem.lv Submit to Twitter

pure_strikeTeniss pēdējos gados ir krietni mainījies. Tas ir kļuvis fiziskāks, un spēlētāji arvien vairāk spēlē uz gala līnijas. Babolat seko līdzi tenisa attīstībai, un katram spēles stilam rada vispiemērotāko raketi. 1994. gadā iznāca Pure Drive sērija, 2004. gadā Babolat klajā laida Aero sēriju, un šogad atkal ir laiks kaut kam pavisam jaunam- Pure Strike sērijai.

Pure Strike atšķirīgais rāmis

Atšķirībā no Babolat populārākajiem modeļiem Pure Drive un Aeropro Drive, Pure Strike ir daudz plānāks rāmis. Un svarīgi ir arī tas, ka dažādās raketes vietās tā biezums un forma ir atšķirīga. Šis ir pirmais Babolat hibrīd rāmis, kas vēl vairāk pielāgots šodienas tenisistu prasībām. 

Pure Strike raketēm rāmis 3 dažādās vietās, atkarībā no funkcijām, ir dažādas formas. Rāmis pie raketes kāta ir elipses formā, kas ir cietāks, un uzlabo sitiena spēku, turpretī pie raketes galvas rāmis ir elastīgāks, kas ļauj palielināt sitiena precizitāti. Šis kombinācijas rezultātā rodas rakete, ar kuras palīdzību palielinās gan sitiena spēks, gan precizitāte.

Modeļi

Pure Strike sērijā ietilpst 3 modeļi, kuru rāmis un tehnoloģijas ir vienādas, taču atšķiras citi parametri.

Nosaukums Pure Strike Pure Strike 100 Pure Strike Tour
Svars 305g 290g 320g
Galvas izmērs 98 kv.collas 100 kv.collas 98 kv.collas
Balanss 320mm 320mm 315mm
Stīgu skaits 18x20 16x19 18x20
Cena: 199€  199€ 199€

 

Kam šī rakete piemērota?

Šīs raketes ir piemērotas spēlētājiem, kam patīk aktīva un agresīva spēle no gala līnijas. 290g modelis būs vairāk piemērots jauniešiem un amatieriem, bet smagākie- nedaudz prasmīgākiem amatieriem un profesionāļiem. Jau no novembra sākuma Pure Strike raketes ir iespējams izmēģināt arī Latvijā. Tās ir izmēģinājuši gan labākie Latvijas jaunie tenisisti un treneri, gan amatieri, un pagaidām saņemtas vis pozitīvākās atsauksmes. Galvenais novērojums ir tāds, ka rakete ir ļoti precīza un jaudīga, tieši spēlējot uz gala līnijas. Kontroles un manevrētspējas ziņā nevar pamanīt šīs raketes salīdzinoši lielo svaru (305g un 320g), taču tas ir ļoti jūtams brīžos, kad nepieciešams kārtīgs un spēcīgs nobeiguma sitiens. Ar jauno Pure Strike raketi jau spēlē francūzis Žo- Vilfrīds Tsonga, bet Jirži Janovičs izmanto Pure Strike Tour modeli.

Izmēģini arī Tu!

Jums ir iespēja izmēģināt visus 3 jaunos modeļus. Raketes var izmēģināt tikai Babolat veikalā Rīgā, Cēsu ielā 31. 

Raketes jau pieejamas tirdzniecībā!

  Dim lights Embed Embed this video on your site

 

Aptauja

Vai esat vēlējies iegādāties tenisa zeķes košās krāsās?
 

Pieteikties jaunumiem