Babolat_flag

Babolat- oficiālais Devisa Kausa stīgošanas serviss

Submit to Facebook Submit to Google Bookmarks draugiem.lv Submit to Twitter

Jau otro gadu pēc kārtas mums ir tas gods stīgot raketes Deivisa Kausa izlašu dalībniekiem Latvijā. Šogad mūsu viesi ir Somijas izlase, kas ieradušies ne savā spēcīgākajā sastāvā- iztrūkst viņu lielākā zvaigzne Jarko Nieminens, kas nevarēja ierasties kājas savainojuma dēļ. Latvijas izlase turpretī ir savā labākajā sastāvā ar Ernestu Gulbi priekšgalā.

 

Šādu augsta līmeņa spēlētāju rakešu stīgošana ir vēl atbildīgāks darbs, jo visi spēlētāji ir profesionāļi, un jūt katru mazāko niansi savā stīgojumā. Katra spēlētāja stīgojums ir unikāls, un pielāgots katra konkrētā spēlētāja spēles stilam, kā arī pretiniekam un apstākļiem. Profesionāļiem stīgojuma spriegums variē ļoti lielās amplitūdēs, sākot ar 20kg, un beidzot pat ar vairāk kā 35kg.

Ja vēlaties uzzināt detalizētāku informāciju par katra spēlētāja raketēm, stīgām un citām interesantām lietām, kas risinās Arēnas Rīga aizkulisēs, sekojiet mums, un mēs Jums pačukstēsim daudz interesantu lietu par maču starp Latvijas un Somijas izlasēm.

 

Aicinām arī Tevi pārstīgot savu raketi pie profesionāļiem! Ja tiekam galā ar Ernesta Gulbja raketēm, tiksim galā arī ar Tavu!

Atgādinām, ka raketi ietecams pārstīgot vismaz tik reizes gadā, cik stundas nedēļā spēlējat tenisu!

Aptauja

Vai esat vēlējies iegādāties tenisa zeķes košās krāsās?
 

Pieteikties jaunumiem