Babolat_flag

Mūsējie U-12 čempioni!

Submit to Facebook Submit to Google Bookmarks draugiem.lv Submit to Twitter
latvijas_jauniesu_cempionats_tenisa Šajā nedēļas nogalē noslēdzās Latvijas jauniešu čempionāts atlikušajās divās grupās U-12 un U-16. Arī šajās vecuma grupās mūsu pārstāvji var lepoties ar labiem sasniegumiem, bet īpaši jāizceļ mūsu jaunie U-12 grupas čempioni- Darja Semeņistaja un Renārs Grodskis.

U-12 grupā dominējošu sniegumu nodemonstrēja Renārs Grodskis (Pure Drive Lite), kurš visa turnīra laikā zaudēja tikai 1(!!!) geimu, un pelnīti ieguva 1. vietu. Vēl ar veiksmīgu čempionātu varam apsveikt arī Rūdolfu Aksenoku (Aeropro Lite RG), kurš izcīnīja 4. vietu.

Arī meiteņu grupā mums ir U-12 čempione- Darja Semeņistaja (Aeropro Lite). Jāpiemin arī fakts, ka Darjai vēl ir tikai 11 gadi, un arī nākamgad viņa varēs startēt šajā vecuma grupā. Patīkamu pārsteigumu turnīrā sagādāja mūsu jaunā liepājniece Elza Tomase (Pure Drive Lite), kas reitingā ieņem tikai 14. vietu, un spēlējot kvalifikācijas turnīrā, beigās aizcīnījās līdz augstajai 4. vietai.

U-16 grupā no mūsējiem visaugstāk aicīnījās Marta Pagraba (Pure Drive Lite) un Andris Gudiņš (Pure Drive RG), viņiem abiem 5. vieta.

Arī dubultspēlēs mūsējie tikai pie vairākām godalgotām vietām. U-12 grupā Hardija Vīdnere (Aeropro Team) pārī ar Kamillu Mantuļenko izcīnīja 1. vietu meiteņu dubultspēlēs, zēnu dubultspēlēs 1. vieta Rūdolfan Aksenokam (Aeropro Lite RG) pārī ar Robertu Jaričevski, bet 2. vieta vienspēļu čempionam Renāram Grodskim (Pure Drive Lite) kopā ar Kārli Ozoliņu. U-16 grupā, finālā zaudējot tikai taibreikā, 2. vietu izcīnīja Marta Pagraba (Pure Drive Lite) pārī ar Elīnu Zīverti. Zēniem par čempionu kļuva Toms Rolis (Aeropro Drive) pārī ar Krišu Cērpiņu, bet 3. vietu ieguva Andris Gudiņš (Pure Drive RG) un Roberts Grīnvalds. Andris Gudiņš (Pure Drive RG) izcīnīja arī 1. vietu jauktajās dubultspēlēs, spēlējot kopā ar Elīnu Zīverti.

Apsveicam visus spēlētājus ar panākumiem!

Ja arī Tu esi savā vecumā reitingā vismaz TOP 10, un vēlies pievienoties Babolat Latvijas jauniešu komandai, tad droši nāc pie mums uz veikalu, vai sazinies ar mums pa telefonu vai elektroniski. Kontaktinformācija pieejama šeit.