Babolat_flag

Babolat pārstāvjiem ļoti veiksmīgs Latvijas čempionāts

Submit to Facebook Submit to Google Bookmarks draugiem.lv Submit to Twitter

Ļoti veiksmīgi 2013. gada Latvijas vasaras jauniešu čempionāts U-14 un U-18 grupās noslēdzies Babolat komandas pārstāvjiem. Ja ziemā visās grupās kāds no mūsējiem tika līdz finālam, tad šoreiz ir arī vairākas zelta medaļas.

Šogad jauniešu čempionāts tika aizvadīts jau vasaras pašā sākumā, un kortos devās U-14 un U-18 vecumu grupu jaunieši. Babolat komanda šajā čempionātā tika pārstāvēta ļoti plaši, vienā brīdī, no 12 uz laukumiem spēlējošajiem tenisistiem, 9 izmantoja tieši Babolat raketes.

Arī šoreiz visos vienspēļu finālos varējām vērot kādu Babolat pārstāvi, un 2 no viņiem izcīnīja arī augstākās godalgas. 1. vietu vienspēlēs U-14 grupā ieguva Rebeka Mertena (Pure Drive Lite), bet vecākajā U-18 grupā nepārspēta palika Annija Veinšteina (Pure Drive Lite). Zēnu vienspēlēs U-14 grupas finālā Babolat pārstāvēja Teodors Pukše (Aeropro Team), bet U-18 grupā- Andris Gudiņš (Pure Drive RG). Diemžēl finālspēles abiem puišiem nebija tik veiksmīgas kā mūsu dāmām, un nācās samierināties ar 2. vietu. Jāpiemin vēl fakts, ka Teodors spēlēja pie gadu, bet Andris pat pie 3 gadus vecākiem puišiem, kas nozīmē, ka Andrim būs iespēja savu rezultātu vēl uzlabot arī U-16 grupā.

Vēl pie vienspēlēm jāpiemin Hardijas Vīdneres (Aeropro Team) sniegums, kura pie 2 gadus vecākām meitenēm izcīnīja 5. vietu, zaudējot tikai turnīra uzvarētājai. Līdzīga situācija bija arī Darjai Semeņistajai (Aeropro Lite), kas vienīgo zaudējumu piedzīvoja pret Rebeku jau pirmajā kārtā, un turpinājumā nezaudēja ne seta, ieņemot 9. vietu pie 3 gadus vecākām meitenēm. Zēnu grupā varam pieminēt arī Renāra Grotska (Pure Drive Lite) sniegumu, kas vienīgo spēli zaudēja 2. kārtā, garā 3 setu mačā piekāpjoties turnīra 2. vietas ieguvējam. Pēc šī zaudējuma, turnīra turpinājumā Renārs nezaudēja ne seta! Un arī Renārs spēlēja pie 2 gadus vecākiem zēniem, un varēs piedalīties arī U-12 čempionātā.

Atšķirībā no ziemas čempionāta, vasarā tiek aizvadītas arī dubultspēles. Pie pirmajām medaļām Latvijas čempionātā tika Kristiāna Linda Zahare (Aeropro Lite), kas ieguva uzreiz 2 medaļas- U-14 grupas meiteņu dubultspēlēs ar Hardiju Vīdneri (Aeropro Lite) tika izcīnīta 3. vieta, bet jauktajās dubultspēlēs iegūta 2. vieta, pārī spēlējot ar Justu Jakovļevu (Pure Drive Lite). Meiteņu dubultspēlēs vienu vietu augstāk par Kristiānu Lindu izcīnīja Rebeka Mertena (Pure Drive Lite) pārī ar Signiju Stībeli. Rebeka sakrāja pilnu medaļu komplektu-  jauktajās dubultspēlēs Rebeka kopā ar Teodoru Pukši (Aeropro Team) izcīnīja 1. vietu. Visbeidzot U-14 grupā jāpiem arī zēnu dubultspēļu laureāti- Matīss Šteinhards (Pure Drive Lite)/ Roberts Grīnvalds ieguva 1. vietu, finālā taibreikā apspēlējot 2 gadus jaunākos puišus- Renāru Grotski (Pure Drive Lite)/Aleksandru Fjodorovu.

U-18 grupā dubultspēles tika aizvadītas tikai 2 kategorījās- zēnu un jauktajā. Zēnu grupā 2. vietu izcīnīja Andris Gudiņš (Pure Drive RG) un Toms Rolis (Aeropro Drive), bet jauktajās dubultspēlēs vienspēļu čempione Annija Veinšteina (Pure Drive Lite) pārī ar Danielu Petrovu (Aeropro Drive) ieguva 2. vietu.

Paldies jaunajiem tenisistiem par cīņassparu un augstajiem rezultātiem, kā arī viņu vecākiem, kas aktīvi juta līdzi visas šīs dienas un atbalstīja jaunos tenisistus šajos saspringtajos mačos. Uz tikšanos U-12 un U-16 čempionātos, kas norisināsies n0 8. līdz 13. jūlijam!

Latvijas jauniešu čempionāta bilžu galerija pieejama šeit.