Babolat_flag

Babolat uzsāk sadarbību ar vairākiem jaunajiem latviešu spēlētājiem!

Submit to Facebook Submit to Google Bookmarks draugiem.lv Submit to Twitter

 

Jau tā kuplajam Babolat spēlētāju pulciņam šosezon pievienojušies 4 jauni Latvijas talanti.

U-10 grupas pārstāvis Edvards Teodors Liepiņš šobrīd ir zaļās grupas līderis pēc uzvarēto spēļu attiecības. Edvards Teodors, kā savu jauno tenisa ieroci, izvēlējās Babolat Drive Z Lite raketi, un komfortablās un jaudīgās Xcel Power stīgas. Edvards Teodors Liepiņš, neskatoties uz to, ka viņam vēl ir tikai 10 gadi, jau ir ielauzies arī U-12 reitingā, un ieņem 13. vietu pie 2 gadus vecākiem puišiem.

Gadu vecākas ir māsas Darja un Marija Semeņistajas, kuras, kā jau dvīnēm pienākas, abas spēlē ar pilnīgi vienādām raketēm un stīgām. Māsas savu uzvaru krājumu papildina, izmantojot jaunās Babolat Aeropro Lite raketes, kas sastīgotas ar spēka stīgām- Powergy. Darja pie gadu vecākām meitenēm šobrīd reitingā ieņem 5.vietu, bet viņas māsa nekur tālu neatpaliek- viņai šobrīd 11. vieta. Ļoti veiksmīgu Latvijas ziemas čempionātu aizvadīja Darja, kas izcīnīja 2. vietu, un pa ceļam apspēlēja 2 reitingā augstāk esošas tenisistes.

Vecākais, un līdz ar to arī pieredzējušākais Babolat komandas jaunais dalībnieks ir Andris Gudiņš. Andris šogad startē U-16 vecuma grupā, kur pie gadu vecākiem tenisistiem ierindojas 6. vietā. Andris turpmāk spēlēs ar Babolat Pure Drive RG raketi un Pro Huuricane Tour stīgām. Andris jau paspējis piedalīties arī vairākos starptautiskos turnīros, no kuriem vislabāk veicies mūsu kaimiņzemē Lietuvā. Tur 2 reizes aizkļūts līdz ceturtdaļfinālam gan U- 14, gan U- 16 grupās. Šobrīd Andris Tennis Europe reitingā ieņem 557. vietu, taču šajā vasarā plānos savu vietu krietni uzlabot.

Novēlam mūsu jaunajiem talantiem panākumus, un ceram, ka viņu jaunās Babolat raketes palīdzēs sasneigt viņu mērķus un augstākas pozīcijas reitingos.

Plašāku Babolat atbalstīto latviešu spēlētāju sarakstu iespējams apskatīt šeit.

Aptauja

Vai esat vēlējies iegādāties tenisa zeķes košās krāsās?
 

Pieteikties jaunumiem