Babolat_flag

Babolat komandas 3 finālisti Latvijas čempionātā

Submit to Facebook Submit to Google Bookmarks draugiem.lv Submit to Twitter

Latvijas cempionats tenisaNoslēdzies Latvijas jauniešu ziemas čempionāts tenisā U14 un U18 grupās. 3 no 4 kategorijām mūsējie tika finālā, taču visās kategorijās nācās samierināties ar sudraba godalgām.

U14 grupā zēniem, nestartejot mūsu pārstāvim un U 14 grupas reitinga līderim Robertam Grīnvaldam (Pure Storm Team), Babolat komandu pārstāvēja Teodors Pukše (Aeropro Team), Mārtiņš Rocēns (Pure Drive Lite), Matīss Šteinhards (Aeropro Team) un Renārs Grodskis (Pure Drive Lite). Matīss un Renārs zaudēja jau pirmajā kārtā, taču Mārtiņam un Teodoram veicās krietni labāk. 2. vietu izcīnīja Teodors Pukše, kas līdz finālam bija zaudējis tikai 6 geimus, taču finālā 2 setos nācās atzīt Daņila Batmanova pārākumu. Mārtiņš Rocēns turnīru noslēdza 6. vietā. Jāpiemin, ka 3 no 4 mūsu pārstāvjiem šogad startē pie gadu vai pat 2 gadus vecākiem zēniem.

U 14 grupā meitenēm 2. vietu izcīnīja Rebeka Mertena (Pure Drive Lite), piekāpjoties reitingā vienu vietu augstāk esošajai Danielai Vismanei. Vēl šajā vecuma grupā jāpiemin Darjas Semeņistajas (Aeropro Drive junior) sniegums, kas tikai 11 gadu vecumā spēja izcīnīt 9. vietu, uzveicot arī  U 12 vecuma grupas ranga līderi Hertu Uzkalni.

U 18 grupā zēniem pie sudraba medaļas tika Kirils Kuzņecovs (Aeropro Drive), kas sīvā 3 setu cīņā piekāpās turnīra 1. raketei- Ņikitam Ribakovam. Pārējie mūsu puiši- Daniels Petrovs (Aeropro Drive), Krišs Cērpiņš (Aeropro Team) un Ralfs Lagzda (Aeropro Drive) zaudēja jau 1. kārtā.

U 18 grupā meitenēm mūsējām neveicās tik labi kā citās grupās, un tālāk par 2. kārtu nespēja tikt neviena no abām Liepājniecēm- Kristela Vīdnere (Pure Drive Lite) un Marta Pagraba (Pure Storm Team)

Apsveicam mūsu jaunos tenisistus ar panākumiem, un novēlam vasaras čempionātā izcīnīt vēl vairāk uzvaru.