Babolat_flag

Jaunā Nadala rakešu sērija- Aero 2013

Submit to Facebook Submit to Google Bookmarks draugiem.lv Submit to Twitter

jauna-aero-raketeJaunais Nadala ierocis.

Ja esi jau pamanījis, tad šogad Nadals pēc ilgās pauzes ir uzsācis sezonu ar jaunu raketi rokās. Tas ir jaunais Babolat Aeropro Drive 2013. gada modelis ar jaunām tehnoloģijām un jaunu dizainu. Ar šādu pašu raketi spēlē arī tādi meistari kā Tsonga, Kverijs, Troickis u.c. Jaunā Nadala rakete jau paspējusi debitēt ASV, un pārliecinoši ieņem pirmo vietu vispopulārāko rakešu topā.

Kas tad šai raketei ir jauns?

Lielākais jaunums ir jaunā Babolat Cortex Active thenoloģija, kas spēj izšķirt augstās un zemās frekvences vibrācijas. Zemās frekvences vibrācijas spēlētājam ir nepieciešamas, lai labāk izjustu bumbuņu un izdarītu precīzus sitienus, taču augstās vibrācijas rada triecienu nepatīkamas sajūtas un diskomfortu. Cortex Active spēj izšķirt abas šīs vibrācijas, filtrēt augstās, un nogādāt līdz spēlētāja rokai tikai viņam nepieciešamās zemās frekvences vibrācijas. Šis ir unikāls un patentēts Babolat izgudrojums, ko neatradīsiet nevienas citas firmas raketēs. Pateicoties šai tehnoloģijai, Jūsu sitieni kļūs stabilāki un spēcīgāki, kā arī varēsiet izvairīties nodažādām rokas locītāvu traumām.

Tā pat kā iepriekšējiem Aero sērijas modeļiem, arī šim ir unikālais aerodinamiskais rāmis, kas samazina gaisa pretestību un ļauj vairāk uzgriezt bumbiņu un izpildīt spēcīgākus sitienus. Tieši tādus kā Nadals.

5 modeļi- visiem vecumiem un spēlēšanas līmeņiem.


Jaunajā Aero sērijā ietilpst 5 modeļi. Visprofesionālākais ir Nadala modelis- Aeropro Drive. Šis modelis ir piemērots profesionāļiem un arī amatieriem ar zināmu pieredzi un treniņu un sacensību bagāžu. Šis ir vissmagākais un jaudīgākais modelis šajā sērijā. par 20g vieglāka ir Aeropro Team rakete, kas piemērota gan amatieriem, gan arī jauniešiem. Ar šo raketi spēlē arī labākie Latvijas jaunie tenisisti- Teodors Pukše un Hardija Vīdnere. Vēl par 20g. vieglāka ir Aeropro Lite rakete. Šī rakete būs ļoti piemērota jauniešiem un sievietēm, jo tā ir ļoti viegla, bet tajā pašā laikā jaudīga. 2 jauni modeļi arī nedaudz mazākiem tenisistiem- Aeropro Drive Junior 26 un 25. šīs raketes ir nedaudz īsākas un vieglākas par pieaugušo modeļiem, un piemērotas jauniešiem līdz 10-12 gadu vecuemam. Īpaši jāizceļ Aeropro Drive Junior 25, kas ir pirmā rakete starp visiem rakešu zīmoliem, kas šajā izmērā ir no tīra grafīta, ar visām tehnoloģijām, kas ir pieaugušo raketēs, un bez alumīnija piemaisījumiem. Šī rakete būs ideāli piemērota jauniešiem, kas vēl aktīvi cīnās U10 tenisa grupās.

Izmēģini jaunās raketes jau tūlīt!

Šobrīd jebkuru no jaunajām Aero sērijas raketēm var izmēģināt:

  • Babolat veikalā Rīgā, Cēsu ielā 31, atstājot drošibas naudu pilnā raketes cenas apmērā;
  • Mārupes tenisa skolā Mārupē, Mazcenu alejā 6a, raketi var izmēģināt uz vietas tenisa klubā, neatstājot nekādu drošības naudu.

Jaunās raketes apskatāmas šeit:

Jaunā Aeropro Drive 2013

Dim lights Embed Embed this video on your site

Tenniswarehouse Aeropro Drive raketes novērtējums

Dim lights Embed Embed this video on your site

Tennis Now Aeropro Drive raketes novērtējums

Dim lights Embed Embed this video on your site

 

Aptauja

Vai esat vēlējies iegādāties tenisa zeķes košās krāsās?
 

Pieteikties jaunumiem