Babolat_flag

Rodiks beidz tenisista karjeru

Submit to Facebook Submit to Google Bookmarks draugiem.lv Submit to Twitter
rodiks-beidz-karjeru

30 gadus vecā Rodika paziņojums bija pārsteigums, bet pats tenisists skaidroja, ka ir pienācis īstais laiks likt punktu. "Nezinu, vai esmu pietiekami vesels un ieinteresēts turpināt vēl vienu gadu," sacīja Rodiks, kuram "US Open" piektdien jātiekas ar austrālieti Bernardu Tomiču.

"Perfektā pasaulē es vienmēr vēlējos beigt [karjeru] šajā turnīrā. Man šeit ir daudz draugu un ģimene. Visu gadu pie sevis domāju, ka šajā turnīrā man ir jāzina [turpināt vai beigt karjeru]. Spēlējot pirmo kārtu, es zināju," sacīja Rodiks, kurš "US Open" triumfēja 2003. gadā, bet vēlāk trīskārt Vimbldonas finālā zaudēja Rodžeram Federeram.

Rodiks sacīja, ka nav pārliecināts par savas fiziskās formas pietiekamību un spēju sacensties: "Nekad neesmu vēlējies būt tas, kurš vienkārši eksistē. Ir arī daudz citu lietu, kas man interesē.[..] No tiem, ar ko reizē sākām, šobrīd augstākajā līmenī turpina vairs tikai Rodžers [Federers]."

Šobrīd ranga 22. numurs Rodiks karjeras laikā izcīnījis 32 titulus vienspēlēs, četrus dubultspēlēs, sakrājot vairāk nekā 20 miljonu dolāru lielu balvu fondu. Deivisa kausā Rodiks izcīnījis 33 uzvaras vienspēlēs, kļūstot par otro visu laiku uzvarām bagātāko ASV tenisistu šajā turnīrā aiz Džona Makinroja (41 uzvara). "Ilgu laiku biju diezgan labs. Gadus 13-14 ieguldīju sevi pilnībā katru dienu. Mācēju turēties pie zemes un daudzus mačus uzvarēju, pateicoties tikai smagam darbam un neatlaidībai."

Pēc uzvaras "US Open" 2003. gadā Rodiks kļuva par pasaules ranga līderi un pirmajā pozīcijā kopumā bijis 13 nedēļas karjerā. Rodiks ir viens no sešiem amerikāņiem, kuri bijuši ranga līderpozīcijā.

Avots: sportacentrs.com

Aptauja

Vai esat vēlējies iegādāties tenisa zeķes košās krāsās?
 

Pieteikties jaunumiem