Babolat_flag

Babolat kļūst par oficiālo Vimbldonas apavu partneri

Submit to Facebook Submit to Google Bookmarks draugiem.lv Submit to Twitter

Babolat-Vimbldonas-sadarbibaAr prieku varam paziņot, ka Babolat ir noslēdzis sadarbības līgumu ar slaveno Vimbldonas tenisa turnīru,un no 2013. gada 1. janvāra turpmākos piecus gadus Babolat būs oficiālais Vimbldonas apavu zīmols.

"Vimbldona ir tradīcījām bagāts un tenisa pasaulē labi zināms un mīlēts zīmols. Tieši tāpēc mēs esam priecīgi, nodibinot saikni starp šo populāro tenisa turnīru un Babolat tenisa apaviem. Gan Vimbldona, gan Babolat zīmols saistās ar tenisa pirmsākumiem un tradīcijām, kas tos vieno. Mūsu tenisa inventāra augstie standarti tiek demonstrēti uz korta katru dienu, un tagad tas tiks darīts arī uz Vimbldonas zālāja," pēc līguma parakstīšanas teica Babolat valdes priekšsēdētājs un direktors Ēiks Babolats.

Sākot ar 2013. gada turnīru, Vimbldonas bumbiņu padevēji valkās tieši Babolat tenisa apavus.

Miks Desmonds, Vimbldonas komercdirektors atzīst: "Mums ir patiess prieks sadarboties ar Babolat, kuru kvalitatīvos tenisa apavus turmāk izmantos mūsu turnīra bumbiņu padevēji. Babolat un Vimbldonai ir ļoti daudz kopīgu vērtību un sena vēsture, un mēs ceram uz ilgu un stipru sadarbību ar šo zīmolu arī turpmāk."

Aptauja

Vai esat vēlējies iegādāties tenisa zeķes košās krāsās?
 

Pieteikties jaunumiem