Babolat_flag

Babolat pārstāvji jauniešu čempionātā

Submit to Facebook Submit to Google Bookmarks draugiem.lv Submit to Twitter

u12_uzvaretaji Jūlija sākumā noslēdzās Latvijas jauniešu tenisa čempionāts U12 un U16 grupās, kurā ar lieliskiem panākumiem startēja arī mūsu pārstāvji.

U12 zēnu grupā dominēja Babolat pārstāvji, aizņemot visu goda pjedestālu vienspēlēs. 1. Teodors Pukše, 2. Renārs Grodskis un 3. Mārtiņš Rocēns.

Arī dubultspēlēs šie paši tenisisti tika pie medaļām. Teodors Pukše kopā ar Renāru Grodski, nezaudējot ne seta, kļuva par čempioniem, bet Mārtiņš Rocēns, duetā ar Armandu Strēlnieku ieņēma 3. vietu.

U16 zēnu grupā 2. vietu izcīnīja Ņikita Jesaibegjans, bet 3. vietā ierindojās Kirils Kuzņecovs, zaudējot tikai nākamajam čempionam. Toties dubultspēlēs Kirils Kuzņecovs pārī ar Ņikitu Ribakovu tika pie zelta, finālā apspēlējot vēl viena Babolat spēlētāja, Kriša Cērpiņa, pārstāvēto duetu.

Apsveicam visus godalgotos mūsu komandas dalībniekus, un novēlam gan viņiem, gan arī tiem Babolat pārstāvjiem, kas šoreiz palika bez godalgotām vietām, veiksmi gan vietēja, gan arī starptautiska mēroga sacensībās.