Babolat_flag

2012. gada jaudīgākā rakete ir klāt

Submit to Facebook Submit to Google Bookmarks draugiem.lv Submit to Twitter

Jaunā Pure Drive sērija

Ilgi gaidītā un daudz aprunātā 2012. gada Pure Drive sērija ir klāt. Arī Latvijas tenisistiem tagad ir iespēja izmēģināt visu laiku populārākās tenisa rakešu sērijas jaunāko modeli. Vēl jaudīgāka, vēl precīzāka kā līdz šim!

TOP spēlētāji

Iespējams jau Australian Open laikā pamanījāt, ka ar šīm jaunajām Pure Drive sērijas raketēm spēlē tādas pasaules tenisa zvaigznes kā Kima Klīstersa, Endijs Rodiks, Na Li, Agņeška Radvanska u.c.

4 jaunas raketes

Jaunajā Pure Drive sērijā ietilpst 4 jaunas raketes, kas atšķiras ar svaru, balansu un galvas izmēru, lai katrs tenisa spēlētājs varētu atrast tieši savam spēles līmenim un stilam piemērotu raketi. Visus jaunos rakešu modeļus un to parametrus iespējams apskatīt šeit.

Jaunas tehnoloģijas raketēs- jauni sasniegumi uz korta!


Katra sitiena laikā cauri raketei iziet tūkstošiem vibrāciju. Daļa no tām ir zemas frekvences, kas rada spēlētājam diskomfortu un slodzi uz plaukstas un elkoņa locītavām, bet daļa ir augstas frekvences, kas ļauj labāk izjust bumbiņu.

Babolat ir izgudrojuši pavisam jaunu Cortex Active sistēmu, kas šķiro šīs vibrācijas, un nodod spēlētājam tikai labās vibrācijas, tā pasargājot spēlētāju no plaukstu un elkoņu traumām, kā arī uzlabojot sitiena precizitāti.

Cortex Active sistēma sastāv no 2 daļām. Sistēmas augšējā daļa, kas izgatavota no īpaša plastikāta, saņem vibrācijas un šķiro tās, bet apakšējā grafīta daļa, kas stiepjas iekšā raketes rokturī, absorbē sliktās vibrācijas, un līdz spēlētāja rokai nogādā tikai tam derīgās vibrācijas.

Papildus tam, raketes galvā ir iestrādātas īpaši cietas volframa šķiedras, kas padara raketi izturīgāku, stabilāku un jaudīgāku.

Pasaulē populārākais tenisa rakešu modelis

Pure Drive rakete ir pasaulē vispopulārākais tenisa rakešu modelis, kam tagad ir iznākusi pavisam jauna un uzlabota versija ļoti izteiksmīgā un agresīvā krāsā. 2012. gada Pure Drive ir vēl jaudīgāka un precīzāka, tajā pašā laikā saudzējošāka spēlētāja ķermenim.

Dim lights Embed Embed this video on your site

Aptauja

Vai esat vēlējies iegādāties tenisa zeķes košās krāsās?
 

Pieteikties jaunumiem