Babolat_flag

Submit to Facebook Submit to Google Bookmarks draugiem.lv Submit to Twitter
Pure 2017 sērija
Pure x12 tenisa soma

Soma Pure x12. Ietilpība 67l. Divas speciālaskabatas no folija, kas pasargā raketes un stīgas no sakaršanas vasarā un atdzišanas ziemā.Ir speciāls apavu nodalījums.Ventilējama kabata drēbēm. Somas rāmis veidots no stingrākiem materialiem, lai aizsargātu ieliktās lietas un saglabātu somas formu.

Krāsas: sarkana, zila, dzeltena

Cena: 89EUR

 

2 00P 751135

Soma Pure x6. Ietilpība 48l. Speciāls nodalījums no folija, kas pasargā raketi un stīgas no sakaršanas vasarā un atdzišanas ziemā. Ir speciāls apavu nodalījums. Ventilējama kabata drēbēm. Somas rāmis veidots no stingrākiem materialiem, lai aizsargātu ieliktās lietas un saglabātu somas formu.

Krāsas: sarkana, zila, dzeltena

 

Cena: 69EUR

 

3 00P 751134

Soma Pure  x9. Ietilpība 58l. Speciāls nodalījums no folija, kas pasargā raketi un stīgas no sakaršanas vasarā un atdzišanas ziemā. Ir speciāls apavu nodalījums. Ventilējama kabata drēbēm. Somas rāmis veidots no stingrākiem materialiem, lai aizsargātu ieliktās lietas un saglabātu somas formu.

Krāsa: pelēka

Cena: 79EUR

backpacknew

Mugursoma Pure. Ietilpība 23l. Speciāla kabata raketei ar aizsargmateriālu raketes rokturim. Ir speciāls, ventilējošs apavu nodalījums.

Krāsa: sarkana, dzeltena, pelēka, zila

Cena: 55EUR

 

Pure Drive 2016 sērija

 

Soma Pure Drive x12. Ietilpība 70l. Divas speciālas kabatas no folija, kas pasargā raketes un stīgas no sakaršanas vasarā un atdzišanas ziemā. Ir speciāls apavu nodalījums. Ventilējama kabata drēbēm. Somas rāmis veidots no stingrākiem materialiem, lai aizsargātu ieliktās lietas un saglabātu somas formu.

Cena: 89EUR

 

Pure Strike 2016 sērija

Soma Pure White x12. Ietilpība 70l. Divas speciālas kabatas no folija, kas pasargā raketes un stīgas no sakaršanas vasarā un atdzišanas ziemā. Ir speciāls apavu nodalījums. Ventilējama kabata drēbēm. Somas rāmis veidots no stingrākiem materialiem, lai aizsargātu ieliktās lietas un saglabātu somas formu.

 

Cena: 89EUR

 

 

Soma Pure Strike x6. Ietilpība 45l. Speciāls nodalījums no folija, kas pasargā raketi un stīgas no sakaršanas vasarā un atdzišanas ziemā. Ir speciāls apavu nodalījums. Ventilējama kabata drēbēm. Somas rāmis veidots no stingrākiem materialiem, lai aizsargātu ieliktās lietas un saglabātu somas formu.

Cena: 75EUR

 

Soma Pure Strike x9. Ietilpība 55l. Speciāls nodalījums no folija, kas pasargā raketi un stīgas no sakaršanas vasarā un atdzišanas ziemā. Ir speciāls apavu nodalījums. Ventilējama kabata drēbēm. Somas rāmis veidots no stingrākiem materialiem, lai aizsargātu ieliktās lietas un saglabātu somas formu.

Cena: 85EUR

Pure Control 2016 sērija

 

Soma Pure Control x9. Ietilpība 55l. Speciāls nodalījums no folija, kas pasargā raketi un stīgas no sakaršanas vasarā un atdzišanas ziemā. Ir speciāls apavu nodalījums. Ventilējama kabata drēbēm. Somas rāmis veidots no stingrākiem materialiem, lai aizsargātu ieliktās lietas un saglabātu somas formu.

Cena: 85EUR

 

Soma Pure Control x12. Ietilpība 71l. Divas speciālas kabatas no folija, kas pasargā raketes un stīgas no sakaršanas vasarā un atdzišanas ziemā. Ir speciāls apavu nodalījums. Ventilējama kabata drēbēm. Somas rāmis veidots no stingrākiem materialiem, lai aizsargātu ieliktās lietas un saglabātu somas formu. Siksnas automātiski pieregulējas augumam sniedzot maksimālu komforu. Ir speciāla izotermāla kabata dzērieniem.

Cena: 99EUR

 

Team sērija
Tenisa mugursoma Team

 

 

Mugursomas Team. Pieejamas vairākās krāsās. Ietilpība 23l. Speciāla kabata raketei, ar aizsargmateriālu raketes rokturim.

Cena: 49EUR

Pieejamās krāsas: zils, dzeltens, pelēks.
Tenisa soma Team x6

Tenisa soma Team x6. 2 lielās un 1 mazā kabata. Papildus maisiņš apaviem. Ietilpība 41l.

Krāsas: zila, dzetlena, pelēka.

Cena: 52EUR

Tenisa soma Team x12

Tenisa soma Team x12. 3 lielās un 1 mazā kabata. Papildus maisiņš apaviem. Ietilpība 69l.

Krāsas: zila, dzetlena, pelēka.

Cena: 65EUR

 


Club sērija

 

 

Meiteņu mugursoma. Ietilpība 12l. Speciāla kabata raketei ar aizsargmateriālu raketes rokturim.

Cena: 22EUR

 

Zēnu mugursoma. Ietilpība 12l. Speciāla kabata raketei ar aizsargmateriālu raketes rokturim.

Cena: 22EUR

10 00P 753051

Bērnu mugursoma. Ietilpība 11l. Speciāla kabata raketei ar aizsargmateriālu raketes rokturim.

Krāsa: sarkana, dzeltena, pelēka, zila

Cena: 22EUR

9 00P 753049

Mugursoma Club. Ietilpība 22l. Speciāla kabata raketei ar aizsargmateriālu raketes rokturim.

Cena: 32EUR

 

 

 

 

Mugursoma Club. Ietilpība 21l. Speciāla kabata raketei ar aizsargmateriālu raketes rokturim.

Cena: 32EUR

7 00P 751140

Soma Club x6. 2 lielās un 1 mazā kabata. Ietilpība 36l.

Cena: 40EUR

 

Soma Club x6. 2 lielās un 1 mazā kabata. Ietilpība 40l.

Cena: 40EUR

 

Soma Club x12. 3 lielās un 1 mazā kabata. Ietilpība 58l.

Cena: 45EUR

Aptauja

Vai esat vēlējies iegādāties tenisa zeķes košās krāsās?
 

Pieteikties jaunumiem