Babolat_flag

Submit to Facebook Submit to Google Bookmarks draugiem.lv Submit to Twitter
babolatGold4Tube_1pld-fj.jpg

JAUNUMS!

Tenisa bumbiņas Babolat Gold

Augstākās klases sacensību tenisa bumbiņas, kas piemērotas spēlēšanai uz visiem segumiem. Iepakojumā 4 gab.

Cena: 7,40

Tenisa bumbiņas Roland Garros

Visaugstākās klases tenisa bumbiņas, ar kurām norisinās Roland Garros French Open turnīri. Izcila izturība un atleciens kombinācijā ar komfortu. Paredzētas spēlēšanai uz māla jeb tenisita seguma. Iepakojumā 4 gab. Īpaši izgatavotas 2011. gada Roland Garros turnīram. 2011. gada Latvijas čempionātu un Jūrmalas Future bumbas.

Cena: 9,50

Tenisa bumbiņas Roland Garros All Court

Augstākās klases tenisa bumbiņas, piemērotas profesionāļiem un amatieriem. Paredzētas spēlēšanai uz visiem segumiem. Iepakojumā 4 gab.

Cena: 7,60


Tenisa bumbiņas Babolat VS

Visaugstākās klases tenisa bumbiņas, kas paredzētas spēlēšanai uz visiem segumiem. Īpaši izturīgas. Oficiālās Vācijas, Francijas, Lielbritānijas un Itālijas tenisa federāciju bumbiņas. Iepakojumā 4 gab.

Cena: 8,90

 

 

Tenisa bumbiņas Babolat Team

Visaugstākās klases sacensību tenisa bumbiņas, kas piemērotas spēlēšanai uz visiem segumiem. Iepakojumā 4 gab.

Cena: 8,50

 

Tenisa bumbiņas Babolat Championship

Vidējas klases tenisa bumbiņas, kas piemērotas amatieriem un jauniešiem. Paredzētas spēlēšanai uz visiem segumiem. Iepakojumā 3 gab.

Cena: 5,50

 

Tenisa bumbiņas Babolat

Omni

 

Babolat bezspiediena treniņu bumbas. Tās ir ātrākas, taču izturīgākas par spiediena bumbām. Iepakojumā 3 gab.

 

Cena: 6,00

.

 

Tenisa bumbiņas Babolat Green

ITF Stage 1 bumbiņas. Bezspeidiena tenisa bumbiņas, kas paredzētas bērniem no 8. līdz 10. gadu vecumam. Tās ir mīkstākas un par 25% lēnākas par parastajām bumbiņām. Piemērotas spēlēšanai uz visiem segumiem. Iepakojumā 3 gab.

Cena: 5,50

.

 

Tenisa bumbiņas Babolat Orange

ITF Stage 2 bumbiņas. Bezspeidiena tenisa bumbiņas, kas paredzētas bērniem no 5. līdz 7. gadu vecumam. Tās ir mīkstākas un par 50% lēnākas par parastajām bumbiņām. Piemērotas spēlēšanai uz visiem segumiem. Iepakojumā 3 gab.

Cena: 5,50

Tenisa bumbiņas Babolat Red Felt

 

Bezspeidiena tenisa bumbiņas, kas paredzētas bērniem līdz 5 gadu vecumam. Tās ir mīkstākas un par 75% lēnākas par parastajām bumbiņām. Piemērotas spēlēšanai uz visiem segumiem. Iepakojumā 3 gab.

 

Cena: 6,50

.

 

Tenisa bumbiņas Babolat Red Foam

ITF Stage 3. Porolona tenisa bumbiņas, kas paredzētas bērniem līdz 5 gadu vecumam. Tās ir mīkstākas un lēnākas par parastajām bmbiņām. Piemērotas spēlēšanai uz visiem segumiem. Iepakojumā 3 gab.

Cena: 7,90

.

 

Tenisa bumbiņas Babolat Red Foam

ITF Stage 3. Porolona tenisa bumbiņas, kas paredzētas bērniem līdz 5 gadu vecumam. Tās ir mīkstākas un lēnākas par parastajām bmbiņām. Piemērotas spēlēšanai uz visiem segumiem. Iepakojumā 24 gab.

 

 

 

Tenisa bumbiņas Babolat Red Felt

 

Bezspeidiena tenisa bumbiņas, kas paredzētas bērniem līdz 5 gadu vecumam. Tās ir mīkstākas un par 75% lēnākas par parastajām bumbiņām. Piemērotas spēlēšanai uz visiem segumiem. Iepakojumā 24gab.

 

 

Tenisa bumbiņas Babolat Orange

ITF Stage 2 bumbiņas. Bezspeidiena tenisa bumbiņas, kas paredzētas bērniem no 5. līdz 7. gadu vecumam. Tās ir mīkstākas un par 50% lēnākas par parastajām bumbiņām. Piemērotas spēlēšanai uz visiem segumiem. Iepakojumā 36 gab.

 

 

.

 

Tenisa bumbiņas Babolat Green

ITF Stage 1 bumbiņas. Bezspeidiena tenisa bumbiņas, kas paredzētas bērniem no 8. līdz 10. gadu vecumam. Tās ir mīkstākas un par 25% lēnākas par parastajām bumbiņām. Piemērotas spēlēšanai uz visiem segumiem. Iepakojumā 72 gab.

 

 

.

 

Tenisa bumbiņas Babolat Academy

Babolat bezspiediena treniņu bumbas. Tās ir ātrākas un izturīgākas par spiediena bumbām. Iepakojumā 72 gab.

 

 

Aptauja

Vai esat vēlējies iegādāties tenisa zeķes košās krāsās?
 

Pieteikties jaunumiem