Babolat_flag

Submit to Facebook Submit to Google Bookmarks draugiem.lv Submit to Twitter

.

 Tenisa tīkls TN 08

Standarta tenisa tīkls. Izgatavots no 1,8mm bieza polietilēna. Mezglots ar rokām. Tīkla augšpuse sašūta 4 kārtās. Komplektā ietilpst tērauda stieples stiprinājums.

 Cena: 120€ 

   

Tenisa tīkls TN 15

Augstas izturības tenisa tīkls. Izgatavots no 3,2mm bieza polietilēna. Mezglots ar rokām. Augšējie 5 posmi ir dubulta biezuma. Tīkla augšpuse sašūta 4 kārtās. Komplektā ietilpst tērauda stieples stiprinājums. Pieejams melnā vai tumši zaļā krāsā.

Cena: 140€

   

Tenisa tīkls TN 20

Premium klases tenisa tīkls. Izgatavots no 3,4mm bieza polietilēna. Mezglots ar rokām. Augšējie 5 posmi ir dubulta biezuma. Tīkla augšpuse sašūta 4 kārtās. Komplektā ietilpst tērauda stieples stiprinājums. Pieejams melnā vai tumši zaļā krāsā. Izmantots ATP, Davis Cup un Olimpiskajās spēlēs.

Cena: 165€

   

Tenisa tīkls TN 90

TOP klases tenisa tīkls. Izgatavots no 3,8mm bieza polietilēna. Mezglots ar rokām. Augšējie 6 posmi ir dubulta biezuma. Tīkla augšpuse sašūta 4 kārtās. Komplektā ietilpst ar plastmasu apvilkts tērauda stieples stiprinājums. Sāni un tīkla apakša ir apšūta ir biezu plastmasas apmali, kas pasargā to no nodilšanas. Izturīgākais tenisa tīkls. Pieejams melnā vai tumši zaļā krāsā. Izmantots ATP, Davis Cup un Olimpiskajās spēlēs.

Cena: 185€

Mini tenisa tīkls

Viegli saliekams mini tenisa tīkls, ko var izmantot arī kā badmintona tīklu. Platums 5,8m. Augstums tīkla malās- 88cm, vidū- 80cm. Atbilst visiem ITF standartiem. Komplektā ietilpst soma, kurā tīklu viegli iepakot un pārvietot.

 Cena: 109€

Tenisa kortu līnijas


Vienkārša uzstādīšana, neizmantojot naglas. Līnijas ar neslīdošu virsmu un stabilu bumbiņas atlēcienu. Komplets sastāv no 85 posmiem 4cm platumā un 8 posmiem 5cm platumā. Katra posma garuma- 1,6m. Komplektā ietilpts arī posmu savienojošās detaļas.

Cena: 340€

 

Tenisa tīkla vidus stiprinājums

Standarta izmēra tenisa tīkla vidus stiprinājums ar ērtu aizdares sitēmu.

Cena: 15€

 

 Rezultātu tablo

Tenisa rezultātu tablo. Uzskaita tikai geimu skaitu setos. Uzstādāms uz tīkla malas. Kompletā ietiplst somiņa, ērtākai tablo uzglabāšanai un pārvietošanai.

Cena: 25€

Līniju tīrītājs

Ļoti ērts un stabils līniju tīrītājs. Piemērots dažādiem segumiem. Īpaši ērts lietošanai uz māla kortiem. Jebkuru detaļu iespējams nomainīt. Izmantojams jebkuros laikapstākļos. Komplektā neietilpst kāts.

Cena: 215€

 

Līniju tīrītājs

Ļoti ērts līniju tīrītājs ar iebūvēto automātisko birsti, kas griežas pretēji tīrītāja braukšanas virzienam. Piemērots dažādiem segumiem. Īpaši ērts lietošanai uz māla kortiem. Izmantojams jebkuros laikapstākļos. Komplektā neietilpst kāts.

Cena: 175€

 

Jebkādu citu tenisa kortu aprīkojumu iespējams pasūtīt Babolat veikalā Rīgā, Cēsu ielā 31 vai zvanot pa tel. 29154033

Aptauja

Vai esat vēlējies iegādāties tenisa zeķes košās krāsās?
 

Pieteikties jaunumiem