Babolat_flag

Tenisa un skvoša rakešu stīgošana Babolat veikalā

Kā tas notiek?

Stīgošana notiek ar modernu un jaunu Babolat stīgojamo aparātu STAR-5. Jūsu tenisa rakete tiks iestīgota 20 minūšu laikā. Piedāvājumā ir vairāk kā 15 stīgu veidu, kā arī neierobežota iespēja stīgas miksēt.

 

Mēs palīdzēsim!

Ja arī paši nezināt, kuru no stīgu modeļiem izvēlēties, atnākot uz veikalu un aprunājoties ar stīgotāju, atradīsim tieši Jums vispiemērotāko stīgojumu, atkarībā no Jūsu vēlmēm, spēles stila, raketes utt. 

  -Pēc stīgošanas, nomērīsim jūsu stīgas uz speciāla aparāta- RDC, un pēc tam jebkurā brīdī varēsiet pārbaudīt, kādu daļu no sprieguma stīgas ir zaudējušas, un precīzi zināsiet, kad ir laiks stīgas atkal pārstīgot.

     - Uz raketes uzlīmēsim uzlīmīti, uz kuras būs uzrakstīts stīgošanas datums, stīgu nosaukums un spriegums, lai pēc kāda laika, kad atkal vajadzēs mainīt stīgas, jūs un mēs zinātu, kas bija iestīgots iepriekš, un ko gribētos pamainīt.

 

Par mums:

Babolat jau 2 gadus nodrošina rakešu stīgošanas servisu Deivisa Kausa dalībniekiem Latvijā. Esam stīgojuši visu pašmāju labāko spēlētāju raketes: Ernesta Gulbja, Anda Juškas, Denisa Pavlova, Mārtiņa Podžus, Miķeļa Lībieša u.c. raketes, kā arī Ukrainas un Somijas izlašu spēlētāju raketes. Babolat veikala stīgotāji ir apmācīti pie viena no pasaules labākajiem un pieredzējušākajiem stīgotājiem: Lucien Nogues no Francijas.

Kur?

Mūsu veikals atrodas Rīgā, Cēsu ielā 31, “Barons Kvartālā”. Teritorijā ir bezmaksas autostāvvieta.

 

 

Stīgošanas cenas (stīgas + darbs)

 

Stīgas Cena EUR Apraksts
VS Team  €       42,00 Dabīgā stīga. Vislabāk notur spriegumu, kā arī dod vislielāko spēku un komfortu. Biezums: 1,25mm.
VS Touch  €       42,00 Dabīgā stīga. Vislabāk notur spriegumu, kā arī dod vislielāko spēku un komfortu. Biezums: 1,30mm.
Tonic+  €       36,00 Dabīgā stīga. Vislabāk notur spriegumu, kā arī dod vislielāko spēku un komfortu. Biezums: 1,35mm.
Origin  €       24,00 Augstākās klases sintētiskā stīga, kuras īpašības visvairāk pietuvinātas dabīgajai stīgai. Stīga ar paaugstinātu izturību. Biezums: 1,25mm vai 1,30mm.
Xcel  €       21,00 Augstākās klases sintētiskā stīga. Mīksta stīga, kas dod papildus komfortu. Piemērota iesācējiem un jauniešiem, kā arī vidēja līmeņa spēlētājiem miksējot ar kādu no cietajām stīgām. Biezums: 1,25mm vai 1,30mm.
Xcel Power  €       21,00 Augstākās klases sintētiskā stīga. Mīksta stīga, kas dod papildus spēku komfortu. Piemērota iesācējiem un jauniešiem, kā arī vidēja līmeņa spēlētājiem miksējot ar kādu no cietajām stīgām. Biezums: 1,25mm vai 1,30mm.
M7  €       19,00 Augstākās klases sintētiskā stīga. Visizturīgākā no mīkstajām stīgām. Piemērota iesācējiem un jauniešiem, kā arī vidēja līmeņa spēlētājiem miksējot ar kādu no cietajām stīgām. Biezums: 1,25mm vai 1,30mm.
Powergy  €       19,00 Mīksta, taču izturīga stīga. Dod papildus spēku. Piemērota iesācējiem un jauniešiem, kā arī vidēja līmeņa spēlētājiem, miksējot ar kādu no cietajām stīgām. Biezums: 1,30mm.
RPM Blast Rough  €       21,00 Jaunākā Babolat stīga. Izturīga stīga, kas papildināta ar īpašu tekstūru labākam griezienam. Nedaudz mīkstāka par oriģinālo RPM Blast. Piemērota gan profesionāļiem, gan amatieriem. Biezums: 1,25mm vai 1,30mm.
RPM Blast  €       19,00 Rafaela Nadala stīga. Cieta un ļoti izturīga stīga, uzlabo sitiena precizitāti. Šī stīga nav apaļa, bet astoņstūraina, tāpēc ar šo stīgu var labāk uzgriezt bumbiņu. Piemērota profesionāļiem un prasmīgiem amatieriem, kā arī vidēja līmeņa spēlētājiem, miksējot ar kādu no mīkstajām stīgām. Biezums: 1,25mm vai 1,30mm.
RPM Team  €       19,00 Mīkstākā un komfortablākā stīga no viendabīgo stīgu sērijas. Izturīga stīga,kas uzlabo sitiena precizitāti. Šī stīga nav apaļa, bet astoņstūraina, tāpēc ar šo stīgu var labāk uzgriezt bumbiņu. Piemērota  prasmīgiem amatieriem, jauniešiem, kā arī vidēja līmeņa spēlētājiem, miksējot ar kādu no mīkstajām stīgām. Biezums: 1,25mm vai 1,30mm.
Addiction  €       17,00 Komforta stīga ar teicamu izturību. Ļoti elastīga stīga. Piemērota iesācējiem un jauniešiem, kā arī vidēja līmeņa spēlētājiem, miksējot ar kādu no cietajām stīgām. Biezums: 1,25mm.
Pro Hurricane Tour  €       17,00 Populārākā Babolat stīga. Cietā stīga, kas uzlabo sitiena spēku un griezienu. Piemērota profesionāļiem un prasmīgiem amatieriem, kā arī vidēja līmeņa spēlētājiem, miksējot ar kādu no mikstajām stīgām. Biezums: 1,20mm, 1,25mm un 1,30mm.
SG Spiral Tek  €       14,00 Komforta stīga ar izcilu izturību. Piemērota iesācējiem un jauniešiem, kā arī vidēja līmeņa spēlētājiem, miksējot ar kādu no cietajām stīgām. Biezums: 1,25mm, 1,30mm.
Pro Hurricane  €       13,00 Ļoti izturīga stīga. Piemērota profesionāļiem. Biezums: 1,25mm vai 1,30mm.
Pro Xtreme  €       11,00 Visizturīgākā tenisa stīga. Piemērota profesionāļiem ar ļoti spēcīgu sitienu. Biezums: 1,25 vai 1,30mm.
Synthetic Gut  €          9,00 Elastīga stīga, kas dod papildus komfortu. Piemērota vidēja līmeņa spēlētājiem un iesācējiem. Ieteicams izmantot, tikai miksējot ar kādu citu stīgu. Biezums 1,25mm vai 1,30mm.
Luxilon Alu Power Rough  €       25,00 Viena no vismīkstākajām viendabīgajām stīgām. Papildus dod komfortu un griezienu. Populāra ATP un WTA profesionāļu vidū. Piemērota profesionāļiem un prasmīgiem amatieriem. Biezums: 1,25mm
Divu dažādu stīgu miksēšana (a+b)/2 Divu dažādu stīgu miksēšana. Profesionāļu izvēle  Nr.1- miksēt kādu no cietajām stīgām kopā ar mīksto stīgu. Stīgu miksēšana ļoti izplatīta arī jauniešu un amatieru vidū. Apvieno 2 dažādu stīgu labākās īpašības. 
Stīgošana ar jūsu stīgām  €          7,00

 

Vairāk informācijas par tenisa stīgām

 

Babolat tenisa veikalā piedāvājam stīgošanu arī 

Skvoša raketēm. 

Skvoša stīgas(stīgas+darbs)

Karakal Nano 17EUR Biezums: 1,25mm. Augstākā līmeņa stīgas, kas nodrošina lielisku komfortu un spēku.
Tourna Xtreme Power 16EUR Biezums: 1,27mm. Ļoti izturīgas amerikāņu firmas Tourna stīgas. Dod papildus spēku.
Tourna Dura Power 14EUR Biezums:1,25mm. Īpaši izturīgas stīgas
Pro Hurricane Tour 17EUR Biezums: 1,20mm. Stīgas, kas papildus dod gan spēku, gan griezienu.
Stīgošana ar Jūsu stīgām 7EUR

 

Mūsu veikals atrodas Rīgā, Cēsu ielā 31, “Barons Kvartālā”.

(Teritorijā ir bezmaksas autostāvvieta)

 

Aptauja

Vai esat vēlējies iegādāties tenisa zeķes košās krāsās?
 

Pieteikties jaunumiem